Pagrindinis > Originalus ir nauja HUAWEI MA5608T OLT DC GPON/EPON prietaisas

Originalus ir nauja HUAWEI MA5608T OLT DC GPON/EPON prietaisas

€952.32

 • Prekės Pavadinimas: WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
 • Modelio Numeris: "huawei" ma5608t
 • Part1: MA5608T Važiuoklės
 • valdymo plokštė: MUCD*2
 • power board: MPWC
 • Part4: 2 uplink moduliai
 • Dydis: 535*245*88mm
 • Pavadinimas: "Huawei" originalus MA5608T OLT į Optinio tinklo Įranga
 • Svoris: 15kg
 • DC Vardinė volta: -48 V / -60 V
 • Garantija: vienerių metų
 • Pakuotės Svoris: 25.0kg (55.12lb.)
 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Dydis: 60cm x 40cm x 20cm (23.62in x 15.75in x 7.87in)

Originalus ir nauja HUAWEI MA5608T OLT DC GPON/EPON prietaisas

Specifikacijos

Į SmartAX MA5608T yra multi-paslaugų prieigos modulis pradėjo

MA5608T Nustatymo

Į MA5608T turi stiprų gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos ir gali būti dislokuotos greitai. Į FTTx tinklus, OLT yra priartėjo prie vartotojo pusę, kuri gali išsaugoti stuburą optinis kabelis išteklių. Šią problemą išsprendžia per kelias vartotojams ir ilgai prieigos atstumas, kai FTTx paslaugos yra taikomas plotas su mažai gyventojų. Diegiami nuotolinio pabaigos, įskaitant bazinių stočių (BSs) ir lauko aplinkoje 2-U aukštus, ir palaiko maksimaliai du paslaugų lentos Prijungtas prie MxUs ar ONTs ir naudojama FTTB/C ir FTTH scenarijus Prijungtas prie xDSL terminalus bei telefonus ir naudojami MSAN/DSLAM scenarijus

Produkto savybės

Integruota Prieiga

Optinis Access " Palaiko padalinta santykiu 1:128. Paramos mažas form-factor pluggable (SFP) optinis modulis Klasės B+ arba C Klasės+ ir XFP optinis modulis, kuris gali būti naudojamas skirtingose situacijose. Didelio tankio 48 vieno pluošto bi-directional arba 24 dviejų pluošto bi-directional GE/FE P2P optine prieiga yra palaikomas. Palaiko aukštos kokybės ir didelės talpos kontrolės valdyba SCUH. Į aktyvios/budėjimo režimu, SCUH palaiko 20 Gbit/s, perjungimo juostos kiekviena anga. Be apkrovos paskirstymo režimas, SCUH palaiko 40 Gbit/s, perjungimo juostos kiekviena anga. Ir suteikia 960G perjungimo pajėgumas (dviviečiai veiklos gebėjimų), geresnes vartotojo pralaidumą.

Full Service Access " Palaiko Aukštos kokybės Multicast Paslaugos. Prietaisas dirba multicast technologija užtikrina IP vaizdo įrašų paslaugas, įskaitant TV transliacijai ir QVoD, vežėjams. Įvesti multicast technologijų, tinklo įrenginį galima valdyti, kontroliuoti, ir pirmyn, IP video paslaugos, ir todėl atitinka vežėjų reikalavimų parengimo IP vaizdo paslaugos. Į MA5608Thas baigė funkcinio suderinamumo bandymų su visų bendrojo lavinimo NGN/IMSs. Ryšys su NGN/IMS tinklo per SIP arba H. 248, įgyvendinimo VoIP paslaugas (įskaitant balso, fakso ir modemo paslaugos). Į MA5608T palaiko rekonstrukcijos tradicinių balso prietaisų, tokių kaip N*64K privačios linijos prietaisas ir ISDN PRI PBX, įgyvendinant VISUS IP architektūra. Įgyvendina bazinės stoties prieigos sprendimas naudojant MA5608T (OLT)+MDU. Ir MA5608T palaiko laikrodžio sinchronizavimas bazinės stoties prieigos scenarijus. Kad MPLS technologija PWE3 suteikia E2E patikimumas ir kokybės užtikrinimo tarnyba.

Integruotas Geba Naudotis ir Konvergencijos

NE Konvergencijos

Į MA5608T funkcijų, galinga prieiga ir konvergencijos galimybes. Vartotojų kryptimi, jis palaiko domino su kitais prietaisais per GE arba 10GE prievadu. Tiekėjų kryptimi, jis palaiko ryšį su IP/MPLS tinklo per GE arba 10GE prievadu. Ji taip pat palaiko dual dažniais prie LIEMENĖLĖS per tiesioginį ryšį.

Orientuotas Valdymo GE Nuotolinio Pratęstas Subracks į FTTB ar FTTC Scenarijus

Į MA5600T/MA5603T palaiko orientuotas valdymo GE nuotolinio pratęstas subracks į FTTB ar FTTC scenarijų taip, kad tinklo savybių aukštojo mastelio. GE nuotolinio pratęstas subrack funkcija naudoja naujas technologijas, pavyzdžiui, VDSL2 ir vectoring dėl vario linijų tinklą diegti ultra-plačiajuosčių tinklų daugiau, patogiai ir greitai.

Taikymo FTTH Tinklo programos

Į MA5608T palaiko pluošto į tinklą (FTTH) programą. Jis gali būti prijungtas prie ONT vartotojo namas per PON uosto arba pateikti P2P optinės prieigos paslaugų per FE arba GE uosto. FTTB Tinklo programos

Į MA5608T palaiko pluošto iki pastato (FTTB) tinklo programą, ir yra prijungtas prie ONU (MDU arba ONT), kad yra dislokuota koridoriaus per PON uosto. FTTC Tinklo programos

Į MA5608T palaiko pluošto pažaboti (FTTC) tinklo programą, prijungtas prie ONU, kad yra diegiami pažaboti per PON uosto, arba prijungtas prie DSLAM, kad yra diegiami pažaboti per GE optinis uosto. Orientuotas Valdymo GE Nuotolinio Pratęstas Subracks Tinklų, Skirtųjų linijų Paslaugų (Įmonės Prieigos) Skirtosios Linijos Paslauga (Bazinės Stoties Prieigos) 5.7 Varinės Prieigos Tinklo programos

Į MA5608T palaiko kelis varinės prieigos režimai, pavyzdžiui, ADSL2+, VDSL2, ir SHDSL. Balso Paslaugų Tinklo Programos

Į MA5608T palaiko balso paslaugų tinklo programą. Į MA5600T/MA5603T/MA5608T gali veikti kaip AG (Access Gateway) į softswitch tinklą teikti balso paslaugų ir perduoti balso paslaugas IMS tinklo. Be to, MA5608T palaiko LAM SHDSL prieigą, kuri yra taikoma rekonstrukcijos tradicinės balso tinklo.

Matmenys ir svoris MA5608T

Ji apima

1. 2 vnt MCUD kontrolės kortelė

2. DC maitinimo MPWC

3. Gerbėjai,kabeliams ir Kt

3. Gaminio Taikymo

1 pav Tinklo topologijos paraiškos triple play laidoje ir televizijos pramonė

2 pav Tinklo topologijos paraiškos automatinis energijos paskirstymo, elektros energijos pramonė

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų.

Žymos: "huawei" ma5608t, ma5608t olt, "huawei" olt gpon, Pigūs huawei ma5608t, Aukštos Kokybės ma5608t olt, Kinijos "huawei" olt gpon Tiekėjų.

Panašūs produktai: