Pagrindinis > Spalva Jutiklio Modulis TCS3200 Spalva Jutiklio Modulis Naudoti naudojamas Spalvos Skaitmeninis Fotoaparatas Jūrų Stebėsenos Atmosferos Stebėjimas

Spalva Jutiklio Modulis TCS3200 Spalva Jutiklio Modulis Naudoti naudojamas Spalvos Skaitmeninis Fotoaparatas Jūrų Stebėsenos Atmosferos Stebėjimas

€9.68

  • Darbinė Temperatūra: Standartas
  • Sąlyga: Naujas
  • Tipas: TCS3200
  • Modelio Numeris: TCS3200
  • Prekės Pavadinimas: SUNFOUNDER
  • Prašymas: kompiuteris
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.15kg (0.33lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 8cm x 7cm (3.94in x 3.15in x 2.76in)

Pilnas spalvų detektoriaus, kuris susideda iš TAOS TCS3200 RGB jutiklis lustas ir 4 balti šviesos Diodai. Ji gali aptikti ir matuoti beveik beribės matomos spalvos iki tam tikro laipsnio TCS3200 naudoja 8 - pin SOIC paviršinio montavimo paketas Darbinė įtampa: 3-5V DC; PCB dydis: 2.4 x 2.8 cm Vieta spalvos jutiklis paviršiaus daikto ir spalva vertė gali būti rodomi Serijos Monitorius. Stiprus anti-trukdžių gebėjimas; baltas LED, gali būti valdomas on/off.

Techniniai Duomenys

Jutiklis veikia pagal teorija tris pagrindines spalvas. Todėl, žinant, kad dalis galite gauti spalvą patikrintas daiktas. Už TCS3200, kai spalvų filtras yra pasirinktas, jis tik suteikia galimybę konkrečiam pirminių spalvų pro ir blokuoja kitų dviejų spalvų. Pavyzdžiui, kai raudonoji pasirinktas filtras, tik šviesiai raudonos spalvos gali pereiti per ir tai, kad žalia ir mėlyna yra užblokuotas. Taigi, vertės raudonos šviesos galima gauti. Panašiai vertybes, žalia ir mėlyna šviesa yra gautas. Tada, remiantis trijų verčių, spalvą, šviesą atspindi į TCS3200 jutiklis gali būti analizuojami.

Į TCS3200D jutiklis turi 4 rūšių filtro ir filtro yra atrenkami remiantis didelis/mažas pin S2 ir S3 ant modulio. Taip pat, produkcijos dalį iš keturių filtrai gali būti pasirinktas S0 ir S1, kaip 100% , 20%, 2%, arba išjungti.

Daugiau informacijos galima rasti :http://wiki.sunfounder.cc/index.php?title=Color_Sensor_Module

Prašymas

Modulis yra plačiai naudojamas spalvos skaitmeninis fotoaparatas, jūrų stebėsenos, atmosferos stebėjimo, spalvų atitikimo spalvos grindų ir kt.

Sunfounder Dalyvavo Di Dalykų Pasaulyje 2015 m.

Sunfounder produktų ir medžiagų, popieriaus

Sunfouder produktus

Produktų demonstravimo

Partnerystė su Ubuntu

Žymos: jutiklis mašina, jutiklis aptikti, Jutiklis, Pigūs jutiklis mašina, Aukštos Kokybės jutiklis aptikti, Kinijos Tiekėjų jutiklis.

Panašūs produktai: